Bendrosios sąlygos


Puikus spausdinimas ... :-)

Esame „Footway Group AB“, įregistruota Švedijos įmonių registravimo tarnyboje, įmonės kodas 556818–4047, 1292 dėžutė, 164 29 Kista, Švedija. Mūsų pagrindinė buveinė yra Viktorijos bokšte, Stokholme. Kai apsipirkote pas mus ar naudojatės mūsų paslaugomis, programomis ir svetainėmis, galioja Švedijos įstatymai ir šios sąlygos. Sąlygos yra svarbios tiek jums, tiek mums, nes jos apibūdina tai, ko mes tikimės iš vienas kito. Jie taip pat suteikia naudingos informacijos. Mes nuolat atnaujiname ir kartkartėmis keičiame jas, todėl nepamirškite prieš pirkdami užsiregistruoti, nes taikoma naujausia versija. Jei jums reikia pagalbos dėl bet ko, visada galite susisiekti su mumis.


Įsakymai

Norėdami apsipirkti pas mus, turite būti bent 16 metų ir turėti leidimą naudoti bet kurį iš mūsų priimamų mokėjimo būdų. Pirkimas turi būti atliekamas jūsų vardu. Pateikę užsakymą gausite el. Laišką, patvirtinantį, kad gavome jūsų užsakymą. Tada mes atliekame įprastą išankstinį leidimą, kad patikrintume, ar mokėjimas yra patvirtintas. Tuomet sudaromas susitarimas, pagrįstas šiomis sąlygomis. Pateikę užsakymą, jūs turėsite galimybę trumpam atšaukti savo užsakymą. Jei jau supakavome jūsų užsakymą, tai nebeįmanoma. Tuomet turite grąžinti užsakymą ir atlikti pakartotinį užsakymą. Visi užsakymai priklauso nuo jų prieinamumo. Nesijaudinkite, jei iškilo problemų dėl užsakymo, mes susisieksime su jumis. Retais atvejais mums gali tekti atsisakyti ar atšaukti užsakymą, uždaryti ar įšaldyti sąskaitą (net jei mes jau anksčiau patvirtinome jūsų užsakymą) - pvz. jei manome, kad kažkas neįtikėtino vyksta su pavedimu ar sąskaita. Jei taip atsitiks su jumis ir manote, kad padarėme klaidą, nesikuklinkite , bet susisiekite su mumis manodraugai@footway.lt. Mes labai džiaugiamės galėdami aptarti šį klausimą su jumis.


Mokėjimai

Mūsų mokėjimo parinktys gali skirtis priklausomai nuo pirkimo šalies. Mokant debeto ar kredito kortele, pirkimo kaina jūsų kortelėje bus rezervuojama užsakymo metu („autorizacija“). Faktinė operacija įvyks, kai jums atsiųsime batus.


Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Švedijoje galite atsiskaityti naudodami „ Klarna“ . Kai mokate per „Klarna“ sąskaitą faktūrą, apsipirkinėjate saugiai, lengvai ir neprivalote mokėti tol, kol negaunate savo prekių. Mokėjimo laikotarpis yra 14 dienų nuo tada, kai mes išsiuntėme jūsų batus, ir jūs galite sumokėti iš dalies, jei susikursite „Klarna“ sąskaitą. Užsakant pagal sąskaitą faktūrą mokestis nepriskaičiuojamas. Pamiršus sumokėti, bus nustatytas įstatymų numatytas priminimo mokestis ir delspinigiai, kaip nurodyta kiekvieno mokėjimo būdo sąlygose. Pirkimo metu atliekamas kredito patikrinimas, kuris kai kuriais atvejais reiškia, kad imama kredito ataskaita. Tada paštu gausite kredito ataskaitos kopiją. Asmens duomenys yra tvarkomi pagal galiojančius įstatymus ir „Klarna“ tvarko asmens duomenis, kad galėtų atlikti klientų analizę, identifikavimą, kredito kontrolę ir rinkodarą. Asmens identifikavimo numeriai naudojami kaip klientų identifikavimo numeriai klientų valdymo tikslais. Daugiau skaitykite www.klarna.se .


Visose šalyse, išskyrus Daniją, Suomiją, Norvegiją ir Švediją galite mokėti su „ Adyen“ . Kai mokate per „Adyen“, jūs perkate saugiai, lengvai, o pinigai yra paimti, kai mes išsiunčiame jūsų prekes. Informacija, kuria dalijamasi su bankais, siunčiama užšifruota, o jūsų kortelės numerį apsaugo sertifikuota sistema pagal kortelės išdavėjo saugumo standartus. Asmens duomenys yra tvarkomi pagal galiojančius įstatymus, o „Adyen“ jais tvarko klientų analizę, identifikavimą, kredito kontrolę ir rinkodarą. Daugiau skaitykite www.adyen.com .


Austrija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Švedija, Šveicarija ir Jungtinė Karalystė, galite mokėti su Paypal“ . Kai mokate naudodamiesi „PayPal“, jūs perkate saugiai, lengvai, o pinigai yra paimti, kai mes išsiunčiame jūsų prekes. Asmens duomenys tvarkomi pagal galiojančius įstatymus, o „PayPal“ su jais susijęs, kad galėtų atlikti klientų analizę, identifikavimą, kredito kontrolę ir rinkodarą. Daugiau skaitykite www.paypal.com .


Kainos ir produktų aprašymai

„Footway“ pagrindinėje buveinėje vyksta daug dalykų, ir kartais nutinka, kad mes paskelbiame neteisingą kainą arba neteisingai apibūdiname produktą. Jei aptinkame klaidą, susijusią su kuria nors jūsų užsakyta preke, mes kaip įmanoma greičiau pranešime jums ir suteiksime galimybę dar kartą patvirtinti jūsų užsakymą (tinkama kaina) arba atšaukti. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir pristatymo adreso, gali būti imamas mokestis. Bet kokie mokesčiai bus aiškiai matomi įeinant į kasą ir įskaičiuoti į bendrą sumą. Kainos su PVM.


Pristatymas

Čia, „Footway“, mes sunkiai dirbame, kad būtų laikomasi visų pristatymo laikų, tačiau kartais gali būti vėlavimų - pvz. dėl vėlavimo pas mūsų laivybos partnerius, logistikos problemų ar blogo oro. Pristatymą vykdo krovinių tiekėjas, kuris nurodomas kasoje ir į kurią įeina visos atgalinės siuntos. Jei taikoma, gabenimo išlaidos gali skirtis, tačiau jos paaiškėja prieš pirkimą kasoje. Mes jus kiek įmanoma atnaujinsime, ir jūs turėtumėte galėti sekti savo siuntą per siuntos numerį. Jei negaunate patvirtinimo apie pristatymą, patikrinkite šlamšto filtrą, nes ten netyčia gali būti patalpinti el. Laiškai. Visada kviečiame susisiekti su mumis, jei iškyla kokių nors problemų ar jums kas nors įdomu. Norėdami pasiūlyti greitą pristatymą, turime visus sandėlyje parduodamus produktus.


Grąžinimas ir grąžinimas

Ar norite grąžinti prekę, kurios nenorite? Kaip suprantame, kartais atsitinka taip, kad vienas produktas paprasčiausiai neveikia jūsų ir norite susigrąžinti pinigus. Nesijaudinkite, kol batai yra originalios būklės, mes galime priimti grąžinimus, laikydamiesi žemiau pateiktų taisyklių. Jei grįšite per 365 dienas nuo jų gavimo, mes grąžinsime visą batų sumą, naudodami originalų mokėjimo metodą. Mes stengiamės grąžinti pinigus per 14 dienų nuo grąžinimo gavimo dienos. Po to? Negalime priimti nepageidaujamų prekių grąžinimų praėjus anksčiau nurodytam grąžinimo laikotarpiui. Jei bandysite grąžinti vėliau, galime grąžinti batus jums ir paprašyti padengti pristatymo išlaidas. Originali būklė Žinoma, verta išbandyti batus, kuriuos darytumėte parduotuvėje, tačiau prašome jų nenaudoti. Jei jie bus grąžinti mums ir bus sugadinti, naudojami ar netinkamos būklės, negalėsite grąžinti visos sumos, todėl mums gali tekti juos grąžinti (ir paprašyti padengti siuntimo išlaidas). Visi batai yra tikrinami grąžinant. Visi batai turi būti grąžinti originalioje padėtyje ir originalioje pakuotėje (jei įmanoma).


Sąžiningas naudojimas Jei pastebime neįprastą grąžinimo modelį, kuris neatrodo teisingas, pvz., Jei įtariame, kad kažkas iš tikrųjų naudojasi jų pirkiniais ir tada juos grąžina arba užsisako ir grąžina didelius prekių kiekius - daug, daug daugiau nei net patys ištikimiausi. „Pėsčiųjų tako“ klientas užsakytų - mums gali reikėti uždaryti sąskaitą ir kitas su ja susijusias sąskaitas. Jei taip atsitiks jums ir manote, kad padarėme klaidą, susisiekite su mumis, kad galėtume tai aptarti su jumis.


Teisė atsisakyti sutarties Įstatymas suteikia 14 dienų teisę atsisakyti sutarties. Norime, kad jums būtų lengviau gailėtis dėl pirkinio, todėl pratęsėme jūsų galimybę grąžinti batus iki 365 dienų. Atminkite, kad batai turi būti nenaudojami ir originalioje pakuotėje. Kai apgailestaujate dėl pirkinio, nereikia mums apie tai pranešti, pakanka nusiųsti batus atgal. Mes grąžinsime batus, kai tik juos susigrąžinsime. Jei norite, galite naudoti atšaukimo formą, kaip parodyta žemiau:


Anuliavimo forma
Jei norite atsisakyti sutarties, užpildykite šią formą ir grąžinkite ją

Kam: AB „Footway Group“
Mineralgatan 7, 254 64 Helsingborg, Švedija
el. paštas: manodraugai@footway.lt

Aš / Mes (*) paskelbiu, kad aš / mes (*) atsisako savo / savo (*) pirkimo sutarties dėl šių prekių (*) / paslaugų (*)
Užsakyta (data) (*) / Gauta (data) (*)
Vartotojo vardas (-ai):
Adresas vartotojui (-ams):


Parašas / parašai (taikoma tik popierinei formai)
Data
(*) Išbraukti netaikoma.


Reklaminiai kodai

Kartais galime pasiūlyti reklaminių kodų, kuriuos galite naudoti, norėdami sumažinti pasirinktų produktų kainą. Kodą įvedate kasoje prieš pirkdami. Kiekvienas reklamos kredito kodas turi savo sąlygas, kurios bus aprašytos, kai gausite (pvz., Kokiems produktams jis taikomas, jei jis gali būti naudojamas vieną ar kelis kartus, kada jis gali būti naudojamas ir tt). Reklamos kredito kodai negali būti derinami su kitais pasiūlymais. Jei gaunate unikalų reklamos kredito kodą, skirtą asmeniškai jums, saugokite jį paslaptyje ir neleiskite niekam kitam jo naudoti ar naudoti. Jei manome, kad reklamos kredito kodas kokiu nors būdu buvo panaudotas neteisingai (pvz., Parduotas ar pasidalytas su kitais), galime jį atšaukti ir (arba) įšaldyti jūsų sąskaitą ar net uždaryti paskyrą apie tai nepranešę.


Jūsų asmeninė informacija

Mūsų privatumo politikoje aprašoma, kaip naudosime informaciją apie jus. Mums, „Footway“, patinka, kad galime su jumis bendrauti per mūsų svetainę ir per socialinę žiniasklaidą. Bet mes negalime valdyti socialinės žiniasklaidos platformų ar to, kaip jose nustatyti jūsų profilius. Patikrinkite ir pasirinkite savo privatumo nustatymus, kad būtumėte susipažinęs su jūsų asmeninės informacijos naudojimo šiose platformose tinkamumu. Ko nedaryti ... Mes žinome, kad tai akivaizdu, tačiau jūs neturite piktnaudžiauti ar manipuliuoti mūsų svetainėmis, programomis ar kitomis paslaugomis („Svetainės“) (pvz., Įkelti virusus ar kitą kenksmingą techninę medžiagą ar vykdyti perkrovos išpuolius ar pan.) Arba bet kokiu kitu būdu trikdyti mūsų technologijas ar funkcionalumą ar pavogti mūsų ar mūsų klientų duomenis. Jei tai padarysite, tai gali būti įstatymų pažeidimas, tačiau tai taip pat gali sutrukdyti mums suteikti savo ištikimiems „Footway“ klientams kuo geresnes paslaugas, todėl mes į tokio pobūdžio renginį žiūrime rimtai. „Pėsčiųjų takas“ praneš apie bet kokį tokį pažeidimą ar veiklą (ir suteiks visą informaciją apie susijusius asmenis) atitinkamoms teisėsaugos institucijoms. Jūs negalite ... naudoti automatinių sistemų ar programinės įrangos duomenims iš mūsų svetainių išgauti, dar žinomų kaip iškarpymas.


Jei jūsų netenkina tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, susisiekite su savo vietos duomenų apsaugos institucija arba Švedijos duomenų apsaugos tarnyba el. Pašto adresu datainspektionen@datainspektionen.se arba 8114, 104 20 Stokholmas, Švedija.


Intelektinė nuosavybė, programinė įranga ir turinys

„Footway“ valdo bet kurią intelektinę nuosavybę savo interneto svetainėse arba yra įgaliota ja naudotis. Visos tokios teisės yra saugomos. Jūs turite teisę saugoti, spausdinti ir rodyti turinį iš mūsų svetainių tik asmeniniam naudojimui. Jūs negalite naudoti jokios svetainės dalies komerciniais tikslais, jei neturite mūsų aiškaus leidimo tai daryti. Nuorodos į šią svetainę. Nesivaržykite prisijungti prie „Pėsčiųjų tako“ tol, kol tai daroma taip, kad nepakenktų mūsų reputacijai ar jums būtų naudinga mūsų reputacija. Nesiekite nuorodos į svetainę tokiu būdu, kuris rodo bet kokį „Footway“ patvirtinimą ar rekomendaciją, jei tokio nėra.


Ar turite nusiskundimų ar reikia su mumis kalbėtis?

Kartais kažkas gali nutikti, ir jūs galite susisiekti su mumis. Jei taip, mes dėkojame, jei kreipsitės j mus manodraugai@footway.lt . Mes nesiunčiame jokio rašytinio jūsų pranešimo patvirtinimo, tačiau atsakysime į jūsų komentarus kuo greičiau ir ne vėliau kaip per 14 dienų. Jei nepateikiame sprendimo, kuriuo esate patenkinti, galite nusiųsti skundą ES internetinei ginčų sprendimo platformai: www.ec.europa.eu/consumers/odr .


Teisinė informacija

Mes bet kada galime pakeisti, pašalinti ar modifikuoti mūsų produktus, paslaugas ir (arba) bet kurią svetainės dalį (įskaitant mūsų naudojimo sąlygas). Mūsų sąlygos ir nuostatos galioja pagal Švedijos įstatymus. Garantijos Visoms prekėms, kurias perkate iš mūsų, taikoma garantija, kad produktas yra ar daro tai, ko vartotojas gali pagrįstai tikėtis iš jo. Gamyklinė garantija taip pat taikoma kai kuriems gaminiams.


Vartotojo sukurto turinio taisyklės ir sąlygos

#YesFootway Ar žinote, koks yra mūsų mėgstamiausias dalykas pasaulyje? Laimingi klientai. Mes esame laimingi, kai laimingas klientas nešioja batus iš „Footway“ socialinėje žiniasklaidoje. Taigi norime parodyti pasauliui. Todėl prašome leidimo dalytis savo klientų nuotraukomis su kitais klientais. Kai tai darome, nuotraukos dažnai skelbiamos mūsų svetainėje - o kartais ir kituose kanaluose, tokiuose kaip „Facebook“, „Instagram“ ar mūsų informaciniame biuletenyje. Atsakydami į mūsų prašymą su žyme #yesFootway, jūs sutinkate su šiais dalykais:


Jūs suteikiate „Footway Group AB“ (org. Nr. 556818-4047) neišimtinę licenciją visame pasaulyje naudoti atvaizdus, į kuriuos atsakėte #yesFootway, (toliau - vaizdas), mūsų rinkodaroje ir (arba) reklamoje. , įskaitant svetainės galerijoje, socialinėje žiniasklaidoje, informacinius biuletenius, el. paštą ir kitus klientų pranešimus bei kitus rinkodaros tikslus. Jūs patvirtinate, kad turite visas teises į savo atvaizdus ir kad turite bet kurio asmens, rodomo jūsų nuotraukose, sutikimą - atsisakyti jūsų teisių. Jūs patvirtinate, kad „Footway Group AB“ nepažeidžia jokių trečiųjų šalių teisių ar įstatymų, kai naudojate jūsų vaizdus. Jei esate jaunesnis nei 18 metų, patvirtinate, kad turite tėvų sutikimą. Be to, jūs atleidžiate „Footway Group AB“ nuo visų prievolių sumokėti jums už jūsų nuotraukų naudojimą. Jei vėliau norite, kad jūsų nuotrauka būtų pašalinta iš mūsų socialinės žiniasklaidos ar svetainės, susisiekite su mumis el. Paštu arba telefonu ir mes pasirūpinsime, kad nuotraukos būtų ištrintos.


Turinys, kurį sukūrėte mūsų platformoje

Mūsų teisės Kai dalijatės kurdami turinį mūsų platformoje, norime, kad kiti klientai ir tiekėjai galėtų naudotis jūsų patirtimi. Dalindamiesi jūs suteikiate „Footway Group AB“ (org. Nr. 556818-4047) neišimtinę, nemokamą licenciją visame pasaulyje naudoti, platinti ir kopijuoti turinį, kurį sukūrėte mūsų platformoje, mūsų versle ir (arba) rinkodara, taip pat interneto svetainėse, socialinėje žiniasklaidoje, informaciniuose biuleteniuose, el. laiškuose, komunikacijos ir kitais rinkodaros tikslais. Jūs vis dar esate savo sukurto turinio savininkas ir galite bendrinti turinį su kitais, kur tik norite. Dalindamiesi turiniu, jūs suteikiate mums leidimą naudoti savo vardą ir informaciją apie jūsų kuriamą turinį. Šiomis sąlygomis jūs atleidžiate „Footway Group AB“ nuo bet kokio įsipareigojimo kompensuoti už jūsų vardo ir jūsų sukurto turinio naudojimą.


Jei naudojate turinį, kuriam priklauso intelektinės nuosavybės teisės, kurį turime ir pateikiame savo platformoje, mes pasiliekame visas teises į tą turinį.


Jūsų įsipareigojimai Patvirtinate, kad jums priklauso visos teisės į jūsų kuriamą turinį. Jūs neturite bendrinti nieko neteisėto, diskriminuojančio, klaidinančio ar melagingo mūsų platformoje. Jūs patvirtinate, kad „Footway Group AB“, naudodama jūsų turinį, nepažeidžia ir nepažeidžia jokių trečiųjų šalių teisių ar įstatymų. Jei esate jaunesnis nei 18 metų, patvirtinate, kad turite tėvų sutikimą.


Mes galime pašalinti turinį, kuris pažeidžia mūsų sąlygas, ir užkirsti kelią toliau kurti turinį, jei jūs pažeidžiate mūsų sąlygas. Šių priemonių galime imtis ir tais atvejais, kai to reikalaujame įstatymais.


kontaktas

kraštas (svetainė)                                 E-mail                                                 Telefono numerį                                PVM numeris
Austrija (footway.at) ​meinefreunde@footway.at0800 802 87668 664/2513
Belgija (footway.be) ​mijnvrienden@footway.be(+44)800 098 8300SE 556718404701
Čekija (footway.cz) mojipratele@footway.cz(+44)800 098 8300SE 556718404701
Danija (footway.dk) ​os@footway.dk80 32 33 33DK 13028427
Estija (footway.ee) minusobrad@footway.ee(+44)800 098 8300SE 556718404701
Suomija (footway.fi) ​me@footway.fi0800 100 500FI 29661072
Prancūzija (footway.fr) ​tesamis@footway.fr0805 081 835FR 81838464337
Vokietija (footway.de) ​meinefreunde@footway.de0800 7236 222DE 316430207
Airija (footway.ie) ​myfriends@footway.ie(+44)800 098 8300SE 556718404701
sala (footway.is) ​vinirminir@footway.is(+44)800 098 8300SE 556718404701
Italija (footway.it) ​mieiamici@footway.it(+44)800 098 8300SE 556718404701
Latvija (footway.lv) manidraugi@footway.lv(+44)800 098 8300SE 556718404701
Lietuva (footway.lt) manodraugai@footway.lt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Liuksemburgas (footway.lu) tesamis@footway.lu(+44)800 098 8300SE 556718404701
Nyderlandai (footway.nl) ​mijnvrienden@footway.nl08003456010NL 0053465104
Norvegija (footway.no) ​oss@footway.no800 31 800921786050 MVA
Lenkija (footway.pl) ​moiprzyjaciele@footway.pl00800 4612 342PL 5263224254
Portugalija (footway.pt) meusamigos@footway.pt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovakija (footway.sk) mojipriatelia@footway.sk(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovėnija (footway.si) mojiprijatelji@footway.si(+44)800 098 8300SE 556718404701
Ispanija (footway.es) misamigos@footway.es(+44)800 098 8300SE 556718404701
Švedija (footway.se) ​oss@footway.se020-12 12 11SE 556718404701
Šveicarija (footway.ch) ​meinefreunde@footway.ch0800 002 723CHE-211767259 MWS
Jungtinė Karalystė (footway.co.uk) ​myfriends@footway.co.uk0800 098 8300GB 299688017

Teisiškai atsakingas leidėjas

Generalinis direktorius ir atsakingas už svetainę yra Danielis Mühlbachas.

Privatumo politika


Apsaugokite savo privatumą

AB „Footway Group“, įmonės Nr. 556818-4047, yra atsakingas už asmens duomenis ir yra atsakingas už jūsų asmens duomenų apsaugą. Mes, „Footway“, esame atsidavę savo privatumo apsaugai. Jei turite klausimų, kaip apsaugoti jūsų privatumą, rašykite mūsų duomenų apsaugos pareigūnui el Paštuoss@footway.se.


Štai kaip mes naudojame jūsų vardą ir kontaktinę informaciją

Pristatykite jums užsakymus. Siųskite paslaugų pranešimus, pvz., Gabenimo informaciją. Atsiųskite jums informaciją apie mūsų naujus produktus ir paslaugas el. Paštu, sms ar el. Paštu. Užkirsti kelią ir aptikti sukčiavimą nei jūsų, nei „Footway“ atžvilgiu - nuobodu, bet labai svarbu. Peržiūrėkite savo „Footway“ skelbimus naršydami internete. Kad galėtumėte pamatyti mūsų naujausius produktus ir pasiūlymus. Sužinokite, kas jums ir kitiems klientams patinka. Siekiame užtikrinti, kad duotume jums tai, ko norite, ir sugebėtumėte išlikti prieš varžybas. Žinoma, jūs neprivalote mums pateikti jokių šių asmeninių duomenų, tačiau jei to nepadarysite, galbūt negalėsite nusipirkti iš svetainės ir negalėsite gauti geriausios įmanomos klientų patirties. Bet tai jūsų pasirinkimas ir mes jį gerbiame.


Jūsų kontaktinė istorija su mumis

Tai, ką jūs mums pasakėte, pavyzdžiui, telefonu, el. Paštu ar socialinėje žiniasklaidoje, mes naudojame norėdami užpildyti mūsų susitarimą ir padaryti mūsų paslaugas geresnes jums. Informacija taip pat naudojama vidaus mokymo tikslais, kad galėtume toliau tobulinti savo paslaugas.


Pirkimų istorija ir išsaugotos prekės

Tai, ką nusipirkote ir ką išsaugojote pirkinių krepšelyje, yra svarbi informacija, kad galėtume parduoti, suteikti palaikymą ir tvarkyti grąžinimus. Norėdami nuolat tobulinti savo produktų pasiūlą, pirkdami naudojame duomenis apie pirkimus ir grąžinimus.


Informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine

Informaciją, kurią mums suteikiate naršydami „Footway“, pvz., IP adresą ir įrenginio tipą, mes naudojame norėdami pagerinti jūsų apsipirkimo patirtį ir užkirsti kelią bei aptikti sukčiavimą prieš jus ar mus - nuobodu, bet labai svarbi - ir vykdyti savo teisinius įsipareigojimus tvarkyti informaciją apie tu.


Informacija iš susietų sąskaitų

Jei susiejate savo „Google“ ar „Facebook“ paskyras su mumis, mes jomis naudojamės, kad galėtumėte lengvai prisijungti prie mūsų svetainės, nesukurdami specialios paskyros.


Štai kaip mes dalijamės informacija apie jus

Niekada neparduosime jokios jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, tokios kaip jūsų vardas, adresas, el. Pašto adresas ar kreditinės kortelės informacija. Mes norime užsitarnauti ir išlaikyti jūsų pasitikėjimą ir manome, kad mums tai būtinai reikalinga. Tačiau mes dalijamės jūsų asmenine informacija su šių kategorijų įmonėmis, kaip svarbia galimybe jums pasiūlyti savo paslaugas: „Footway Group AB“ įmonės, mūsų partneriai, pvz., Dėl mokėjimo sprendimų, krovinių ir sandėlių. Paslaugų teikėjai, kurie mums padeda, pvz., Plėtra, palaikymas, valdžios institucijos ir kredito reitingų kompanijos, reikalingos mums, kad galėtume vykdyti tai, ką pažadame. Mes galime pateikti trečiosioms šalims apibendrintą, bet anoniminę informaciją apie mūsų klientus ir jų analizę, o prieš tai atlikdami įsitikiname, kad jūsų negalima identifikuoti naudojantis ta informacija. Asmens duomenų atskleidimas, susijęs su visišku ar daliniu verslo pardavimu, bus vykdomas pagal tuo metu asmens duomenims taikomus įstatymus.


Informacija apie rinkodarą

Norėdami informuoti jus apie mus, jūsų užsakymus ir padėti rasti naujus produktus, galime siųsti pranešimus el. Paštu ir tekstinėmis žinutėmis. Bet kuriuo metu galite paprašyti, kad nustotų jums siųsti rinkodaros pranešimus. Atkreipkite dėmesį, kad kadangi „Footway“ sudaro sudėtingas daugybės skirtingų sistemų tinklas, gali prireikti kelių dienų, kol visos sistemos bus atnaujintos, todėl apdorodami jūsų užklausą galėsite gauti daugiau pranešimų iš mūsų. Pavyzdžiui, rinkodaros pranešimų išjungimas nereiškia, kad mes nustojame siųsti palaikymo pranešimus, pvz., Apie jūsų užsakymus.


„Footway Online“ skelbimai

Mes taip pat užsiimame internetine reklama, norėdami jus informuoti apie tai, ką darome, ir padėti jums pamatyti bei rasti mūsų produktus. Kaip ir daugelis kitų kompanijų, jums rodome „Footway“ skelbimus, kai lankotės kitose svetainėse ir programose. Mes tai darome naudodami įvairius skaitmeninės rinkodaros tinklus ir skelbimų sritis, taip pat naudojame įvairius reklamos būdus, kuriuos siūlo kai kurios svetainės ir socialiniai tinklai. Matomi skelbimai yra pagrįsti turima informacija apie jus arba apie jūsų ankstesnį „Footway“ naudojimą (pvz., Jūsų paieškos istoriją „Footway“ ir turinį, kurį skaitėte „Footway“) arba apie „Footway“ skelbimus, kuriuos prieš tai spustelėjote.


Jūsų informacijos registravimas

Mes saugome informaciją apie jus tol, kol turime jūsų sutikimą, arba tol, kol mums jos reikia norint pateikti jums produktus ir paslaugas. Jei yra pagrįstų priežasčių arba jei reikalaujame laikytis teisinių reikalavimų, išspręsti konfliktus, užkirsti kelią sukčiavimui ir piktnaudžiavimui ar laikytis mūsų bendrųjų sąlygų, mes taip pat galime išsaugoti dalį jūsų asmeninės informacijos net ir atšaukę sutikimą.


Jūsų teisės

Jūs turite daug teisių į savo asmeninę informaciją. Pavyzdžiui, teisė žinoti, ką mes saugome ir kaip naudojama jūsų informacija, teisė reikalauti ištaisyti neteisingą informaciją, teisė reikalauti ištrinti jūsų duomenis ir teisė prieštarauti vietos duomenų apsaugos institucijai (ES nacionalinės duomenų apsaugos institucijos) .


Jūsų privatumo apsaugos principai

Kartkartėmis galime pakeisti šį puslapį, kad atspindėtume, kaip elgiamės su jūsų asmenine informacija. Jei atliksime reikšmingų pakeitimų, tai išsiaiškinsime „Footway“ svetainėje ar kitose „Footway“ paslaugose arba naudodamiesi kitais kontaktiniais būdais, pavyzdžiui, el. Paštu, kad galėtumėte peržiūrėti pakeitimus prieš tęsdami „Footway“ naudojimą.


Cookies

Savo svetainėje naudojame slapukus. Skirtingi slapukai naudojami dėl įvairių priežasčių. Čia aprašyta, kokius skirtingus tipus naudojame ir kodėl. Funkcijų slapukai leidžia naršyti svetainėje ir naudotis mūsų funkcijomis, tokiomis kaip „Pridėti į krepšelį“ ir „Įrašyti parankinį“. Norėdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir jūsų apsipirkimo patirtį, analizės slapukai leidžia mums įvertinti ir išanalizuoti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine. Naršydami ar apsipirkdami pas mus, klientų aptarnavimo slapukai įsimins jūsų pasirinkimus (pvz., Jūsų kalba ar vieta), todėl galime padaryti jūsų patirtį kuo sklandesnę ir asmeniškesnę. Rinkodaros slapukai naudojami jums aktualiems skelbimams rodyti. Jie taip pat riboja skelbimo matymo skaičių ir padeda mums įvertinti efektyvumą bei pagerinti mūsų reklamą. Trečiųjų šalių slapukus naudoja partneriai, kurie padeda padaryti mūsų pasiūlymus jums įdomesnius. Todėl laikini slapukai išsaugomi iš jūsų įrenginio partnerių. Tai, pavyzdžiui, yra informacija apie tai, kuriuos produktus jūs žiūrėjote. Tikslas - sugebėti parodyti jums kuo geriau atitinkančius jūsų interesus.


Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate, kad aukščiau išvardyti slapukų tipai bus dedami į jūsų įrenginį ir kad mes turėsime prieigą prie jų, kai ateityje lankysitės svetainėje.


Kaip galiu neleisti išsaugoti slapukų? Daugumą naršyklių galima sukonfigūruoti taip, kad būtų visiškai užblokuotas slapukų naudojimas. Atminkite, kad tai gali paveikti jūsų vartotojo patirtį ir galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų svetainės funkcijų.


Daugiau informacijos apie slapukus galima rasti tinklalapyje http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Susisiekite su mumis

Mums visada malonu kalbėtis su klientais. Ir tuo atveju, jei jūs kažkuo nepatenkinti, mes esame ypač dėkingi, jei tiesiogiai susisiekite su mumis. Tikimės, kad mes galime jums padėti, tuo pačiu suteikdami galimybę patobulinti save manodraugai@footway.lt
28622 rezultatai
Toliau naršydami svetainėje jūs sutinkate su slapukais. Skaityti daugiauOK